Продукція

Переваги нашої продукції

Сертифікована продукція

Наша продукція має сертифікати якості ЄС та України, а також міжнародні сертифікати AFNOR, TÜV, ZUS і ISO, які гарантують її екологічну безпеку і високу якість.

Найбільша мережа

Наша компанія має мережу представництв по всій країні, де кожен клієнт може не тільки зробити покупку, але й отримати необхідну інформацію та гарантійне обслуговування.

Широкий асортимент та індивідуальний підхід

Компанія має широкий ряд продукції від економ до преміум класу. Також наші клієнти можуть придбати товар, виготовлений за індивідуальним замовленням.

Наші роботи

Історія компанії

 1.  
  Заснування компанії Albion Group в Чеській Республіці 1990
 2.  
  1997 Відкрита нова лінія порошкового фарбування Decoral
 3.  
  Запуск серійного виробництва павільйонів IDEALCOVER 2001
 4.  
  2004 Заснування повномасштабного дочірнього підприємства Albion Group в Україні
 5.  
  Нове розширення в асортименті - гідромасажні басейни Brilix 2006
 6.  
  2008 Запущено виробництво автономних каналізацій Bio-CWT
 7.  
  Створення
  Allbautech
  2012
 8.  
  2013 Запуск серійного виробництва домашніх басейнів Econ pools
 9.  
  Початок виробництва басейнів преміум класу Luxury pools 2016

Купити басейн для дачі або замовити будівництво басейну (будувати басейни) в Івано-Франківську з Albion

Коли плануєте купити басейн для дачі чи будинку, то визначальним є призначення басейну. У рішенні будувати басейни важливим моментом є Ваша мета – чи хочете Ви купити басейн, щоб займатися спортом, або це будівництво басейну для дачі, сауни або лазні.

Albion пропонує свою допомогу в здійсненні ідеї організувати у себе вдома басейн. Ми гарантуємо Вам найширший спектр послуг: будівництво та проектування басейну, поставка і монтаж обладнання, гарантійне і післягарантійне обслуговування, додаткові аксесуари для басейнів: павільйони для басейнів, бортовий камінь, терасна дошка та багато чого іншого.

Впроваджуючи новітні технології в будівництво басейну, ми використовуємо європейські розробки і матеріали найвищої якості. Серед басейнів, Ви зможете вибрати поліпропіленовий басейн з переливом або скімерного типу, вибрати басейн преміум класу Luxury Pools або придбати басейн серійного виробництва Econ Pools. Форма, розмір, обробка і комплектація майбутнього басейну визначається виключно побажаннями, смаком і матеріальними можливостями клієнта.

Європейський виробник з 20 річним стажем, Albion надає можливість купити басейн для дачі або будувати басейни в Івано-Франківську будь-якої складності за оптимальними цінами. Будівництво басейну в Івано-Франківську – це те, що ми робимо для Вас з максимальним професіоналізмом. Також ми пропонуємо павільйони для басейнів торгової марки Idealcover, які допоможуть продовжити купальний сезон, дозволять заощадити кошти на обігрів і догляд за басейном, зроблять Ваш відпочинок більш комфортним і затишним.

Якщо Вас зацікавили наші послуги, і Ви хочете купити басейн для дачі чи будинку або ж замовити будівництво басейну в Івано-Франківську, зв’яжіться з менеджерами компанії через сторінки контакти або зворотний зв’язок.