Ми рекомендуємо

Акційні пропозиції

Унікальна можливість купити обладнання для басейнів в Івано-Франківську

Нарешті, Ви здійснили свою мрію і придбали власний басейн! Вашій радості нема меж і уже хочеться насолоджуватись плаванням. Щоб відпочинок у басейні приносив тільки задоволення, рекомендуємо серйозно підійти до вибору обладнання, аксесуарів та хімії для басейну. Оформлення пляжної зони басейну покращить не тільки його зовнішній вигляд, а й зробить ваш відпочинок максимально комфортним та безпечним.

Спеціалісти компанії Albion в Івано-Франківську допоможуть у виборі всього необхідного спорядження для басейну, відповідно до побажань замовника. Купити обладнання для басейну в Івано-Франківську можна у нашому фірмовому магазині Floker.

Щоб експлуатація басейну була якомога зручнішою, варто обрати відповідне обладнання та аксесуари. Насамперед, у шахті басейну необхідно встановити фільтраційну установку, адже тільки з нею басейн є діючим. Піщаний фільтр для басейну виконує механічне очищення води, що є одним із найважливіших моментів в роботі кожного басейну.

Тепловий насос – ефективне, безпечне, сучасне, економне обладнання для обігріву води в басейні. Принцип роботи теплового насосу полягає у встановленні та підтримці стабільної температури води в басейні. Завдяки цьому, відпочинок у Вашому басейні буде затишним, а купальний сезон – набагато довшим.

Якщо головною причиною покупки власного басейну є любов до плавання, рекомендуємо обладнати його протитечію. Протитечія для басейну «Elegance» – це безпечний пристрій, що працює за принципом збільшення потоку нагнітання води у басейні. Це дає можливість плавати на великі дистанції, залишаючись на місці та не змінюючи напрямок плавання навіть у малогабаритному басейні.

Для підтримки чистоти води в басейні без використання хлору, рекомендуємо обрати УФ стерилізатор. Ультрафіолетова лампа випромінює УФ промені та знезаражує воду екологічно безпечним способом.

Аби вода в басейні була чистою та прозорою, не обов’язково виділяти на це багато часу – достатньо довіритись станції дозування ASEKO. Робота цього обладнання полягає регулюванні рівня pH та інших хімічних показників води, а також у подачі необхідної концентрації засобів для очищення та дезинфекції. Також станції дозування допомагають вагомо зменшити витрати хімічних реагентів та електроенергії, оптимізуючи роботу фільтраційної установки.

Системи дезинфекції ASEKO дозволять підтримувати чистоту води на високому рівні за допомогою хімії для басейнів. Серед широкого асортименту нашої продукції Ви можете купити хімію для басейну в Івано-Франківську у фірмовому магазині «Floker». Засоби для підняття або зниження рівня pH, препарати для шокової хлорної дезинфекції, альгіциди для знищення водоростей, флокулянти, хімія проти помутніння або позеленіння води, реагенти та тестери для контролю за якістю води в басейні гарантують Вашу безпеку та прозору воду у басейні.

Ми пропонуємо не тільки основне, а й додаткове обладнання для басейну, яке значно зекономить час на догляд за басейном. Найбільш поширеним обладнанням для очищення стінок та дна басейну є автоматичні пилососи-роботи або ж ручні, напівавтоматичні водні пилососи BRILIX. Завдяки своїй формі, пилосос проникає у важкодоступні місця та ефективно очищає стінки та дно басейну від нальоту й бруду.

Для приємного відпочинку у басейні у вечірній час варто звернути увагу на сучасне освітлення басейну у вигляді LED та галогенних прожекторів. Підводні лампи виконують не тільки декоративну функцію, а й практичну. А для безпечного спуску у басейн можна обрати драбину із нержавіючої сталі. Завдяки майже 20-річній роботі, компанія Альбіон добре знає про потреби клієнтів, тому наша продукція характеризується широким асортиментом. Купити аксесуари для басейну в Івано-Франківську можна у нашому фірмовому магазині Floker.

Завершений вигляд Вашого басейну залежить від оформлення пляжної зони. Оформити борти та перелив басейну дозволить натуральний бортовий камінь PIERRA та переливна решітка з натурального грецького каменю MARMARINI. Прикрасити територію за межами басейну можна за допомогою терасної дошки або безшовного кам’яного килима KAMFIX. Ці матеріали ідеально підходять не тільки для оформлення басейнів, й для декору відкритих терас, альтанок, балконів, садових доріжок чи інших частин Вашого подвір’я.

Наші спеціалісти допоможуть вам підібрати усе необхідне обладнання для басейнів та аксесуари для басейну. Купити хімію для басейну можна у фірмовому магазині Floker, що знаходиться у представництві компанії Albion. Оформлення пляжної зони в Івано-Франківську дозволить досягнути бажаного зовнішнього вигляду Вашого басейну.