Ми рекомендуємо

Акційні пропозиції

Павільйони для басейнів Іdealcover – надійний захист Вашого басейну. Навіси для басейнів (накриття для басейнів) Івано-Франківськ

Надійним і зручним серед накриття для басейнів є павільйони для басейнів. Вони мають ряд вагомих переваг: дозволяють використовувати басейн цілий рік, зменшують витрати на обігрів води, захищають Ваш басейн від попадання сміття, пилу, листя.

Albion надає Вам можливість продовжити сезон купання на кілька місяців, вибираючи чудові павільйони для басейнів торгової марки Іdealcover (Чехія). Іdealcover – найбільший виробник павільйонів для басейну в світі, пропонує павільйони для басейнів Івано-Франківськ, навіси для басейнів спа (Dallas SPA) і для автомобілів (Car Cover).

Серед розмаїття моделей Ви зможете підібрати продукцію будь-яких розмірів і конфігурацій, виготовлену з міцних і безпечних матеріалів. На поверхню полікарбонатних стінок нанесено покриття NO DROP, яке бореться з конденсатом. Накриття для басейнів Іdealcover легко встановлюються. Також компанія представляє новинку – «Іdealcover24»: тепер Ви можете замовити продукцію всього за 24 години, з можливістю доставки в коробках або в зібраному стані.

Клієнти можуть підібрати для захисту басейну низькі (Casablanca, Casablanca Infinity, Casablanca Infinity EVO) або високі павільйони (Monaco, Monaco Future), арочні розсувні павільйони (Klasik, Klasik Smart, Klasik Clear), павільйони закруглених форм (Dallas, Dallas Clear), нестандартні павільйони з опорою на стіну (павільйони для терас і веранд).

Розсувні накриття для басейнів в Івано-Франківську можна знайти у нас. Зв’яжіться з нашими менеджерами через сторінку контакти або сервіс зворотний зв’язок. Більш детальна інформація знаходиться на головному сайті www.albion.ua.