Ми рекомендуємо

Акційні пропозиції

Гідромасажні басейни (спа басейни) Brilix і Jacuzzi – басейн spa Івано-Франківськ

Для любителів водних процедур і масажу пропонуємо об’єднати ці два заняття, вибираючи басейн spa Івано-Франківськ. Спа басейни об’єднують в собі корисний відпочинок і релаксацію. Гідромасажні басейни від Albion представлені продукцією світових виробників Brilix і Jacuzzi.

Гідромасажні процедури допомагають зняти втому, напругу, поліпшать настрій. Спа басейни Brilix характеризуються різноманітністю форм і оригінальністю дизайнерських рішень. Басейни spa Brilix можуть бути прямокутної, квадратної і круглої форми, а також оснащені DVD-програвачем, підводним освітленням для хромотерапії та мати функцію ароматерапії. Гідромасажні басейни максимально компактні та зручні у використанні, до того ж мають елегантний дизайн.

Всі моделі басейнів для гідромасажу Jacuzzi характеризуються нескладним процесом установки і легкістю переміщення. Переносні гідромасажні басейни цієї торгової марки об’єднали в собі нові технології та якісні матеріали. У Вас буде можливість самим вибрати колір чаші чи кількість гідромасажних форсунок, яким буде володіти Ваш басейн spa. Гідромасажні басейни представлених торгових марок Brilix і Jacuzzi мають гарантію від виробника, відрізняються оригінальністю дизайну, міцністю, тривалим терміном експлуатації.

Для того, щоб купити басейн spa Івано-Франківськ, зв’яжіться з нашими менеджерами, скориставшись сторінкою контакти або сервісом зворотний зв’язок. Більш детальну інформацію про продукцію нашої компанії можна дізнатися на нашому головному сайті www.albion.ua.